Harmadszor is jön az X-Faktor, szeptemberben újra indul a népszerű tehetség kutató műsor
2012.09.01. szombat - 19:30 Válogatás
Magyarország népszerű és sikeres énekes tehetségkutató show-műsora, az X-Faktor 2012-ben is folytatódik. A rendkívül sikeres első két évad után az sem volt kétséges, hogy a mentori feladatokat újból a Keresztes Ildikó, Nagy Feró, Geszti Péter, Malek Miklós négyes látja el. A grandiózus show műsorvezetője pedig Ördög Nóra lesz.
Az elmúlt években hétről hétre milliókat ültetett le a képernyők elé az X-Faktor. A két győztes, Vastag Csaba és Kocsis Tibor, illetve Takács Nikolas, Király L. Norbert, Janicsák Veca, Wolf Kati, az Apollo23, Gyurcsík Tibor, Baricz Gergő és a többiek azóta is a hazai zenei világ keresett tagjai. Így érthető, hogy idén rengetegen szeretnének a nyomukba lépni, a jelentkezők száma pedig minden várakozást felülmúlt.
Az X-Faktor olyan tehetségeket keres, akikért milliók rajonganak, akik stílusukkal, egyéniségükkel és persze tehetségükkel sztárokká válhatnak. Akikben megvan az a bizonyos x-faktor.
Hogy kikből válhatnak országszerte híres és elismert énekesek, a műsorból hamarosan kiderül.