Amanda Seyfried mindent DiCapriónak köszönhet

Bátran elismeri Amanda Seyfried, hogy első nagy szerelme Leonardo DiCaprio volt, sőt miatta döntött úgy, hogy a színészi hivatást választja.

 

 

"Amikor megnéztem őt a Titanicban, azonnal belészerettem! - meséli a színésznő. - Úgy éreztem, nincs nála szebb srác a világon. Az is mélyen meghatott, hogy a film végén mindenki egy emberként bőgött a moziban. Elhatároztam, hogy én is ott akarok lenni a vásznon, hogy miattam is ennyire sírjanak vagy nevessenek az emberek."

 

Elmondható, hogy Amandának teljesült az álma, hiszen olyan megasikereket tudhat a háta mögött, mint a Mamma Mia! és A nyomorultak.

 

Hamarosan egy vicces westernben láthatjuk (A Million Ways to Die in the West ), amelyet Seth MacFarlane, a Ted alkotója rendez, sőt ő az egyik főszereplő is.

 

(A Million Ways to Die in the West - hazai bemutató: 2014. május)