Dr. Tóth 1. rész tartalma

Dr. Tóth 1. rész tartalma -  témák: reflux, nassolás, hajhullás, ételek cukortartalma

 

Tippek és tanácsok az egészséges élethez

2014.11.17., Hétfő 16:50 - 1. rész

A reflux kínzó tünetei

A statisztikák szerint a reflux minden harmadik embert érinthet, mégis sokan csak legyintenek egyet a gyomorégés hallatán. Dr. Tóth felhívja a figyelmet arra, hogy érdemes odafigyelni a tünetekre, mert később akár komolyabb problémákat is okozhat. Dr. Tóth egy óriás csúszda segítségével mutatja be, hogy mi történik a szervezetben, ha valakinek refluxa van, valamint egy rövid teszten keresztül mindenki felmérheti saját állapotát.

Dr. Tóth továbbá hasznos tippeket ad, melyekkel csökkenthető a nassolás iránti olthatatlan vágy. Tudták, hogy létezik olyan, hogy hajdiagnosztika? Mert igen! Hajunk bizony árulkodik egészségügyi állapotunkról. Dr. Tóth elmondja, hogy mi okozhat hajhullást, és milyen probléma állhat a gyorsan zsírosodó haj mögött.

Megdöbbentő adatok derülnek neki, amikor Dr. Tóth megmutatja, hogy mennyi hozzáadott cukrot tartalmazhat egy kukorica konzerv, egy ketchup, vagy akár egy ártalmatlannak vélt ízesített ásványvíz!