Rekordokat döntött az iPhone

Rekord első hétvégi eladási adatokat produkált az Apple

 

 

Az iPhone 6s és az iPhone 6s Plus a bemutatása után rekord mennyiségben kelt el.

 

A beszámolók szerint az Apple 13 millió példányt adott el az új okostelefonokból.

Az új telefonban érdekesség a nyomásérzékeny 3D érintőképernyő.

Az új készülékek majd októberben itthon is kaphatók lesznek