Éjjel-nappal Budapest 782-786. rész tartalma

Éjjel-nappal Budapest 782-786. rész tartalma

 

 

2016.05.30., Hétfő 19:30 - 782. rész

Miután Evelin úgy döntött, hogy ott kell hagyniuk Bécy házát, méghozzá sürgősen, megtalálja álmai albérletét. Rövid ideig úgy tűnik, hogy övé is lesz a szoba, de aztán a jövőbeni lakótárs, Szilvi keresztbe tesz neki: kijelenti, hogy ő mindenképpen fiú lakótársat szeretne, nem pedig egy újabb csajt. Mivel Evelin mindenképpen be akar költözni a lakásba, tesz még egy próbát: ezúttal Mátét küldi oda, hogy nyomuljon rá Szilvire.

Gábor és Alexa a múlt heti szex után nem tudják, hogyan viszonyuljanak a másikhoz, és próbálják kerülni egymást. Bár mindketten belátják, hogy a jelenlegi partnereik, Rajmund, illetve Lea jobb választás lennének, mégsem tudják kiverni a fejükből a másikat, és újra egymáséi lesznek. Nyilvánvaló válik számukra, hogy nem bírják ki egymás nélkül, mire Gábor azt javasolja, hogy folytassanak titkos viszonyt.

Amikor reggel Drex találkozót kér Majától, a lány igent mond, annak ellenére, hogy Karesz figyelmezteti őt Drex korábbi zűrös nőügyeire. A nap során Drex igyekszik mindent bevetni Maja előtt, akit azonban inkább csak mulattat a fiú igyekezete. Amikor Drex felhívná Maját a lakására, ő nem áll kötélnek, és ehelyett egy esti találkozót javasol Bécy klubjában. Akkorra viszont már Drexnek lesz elege abból, hogy Maja csak kelleti magát, és hogy féltékennyé tegye, fölcsípi egy lányt. Majának ez nagyon rosszul esik, és otthon Doggynak önti ki a szívét.

2016.05.31., Kedd 19:30 - 783. rész

Evelin kelletlenül hagyja, hogy Máté rábeszélje őt arra, hogy próbálja meg elfogadni az idegesítő lakótársnőit. Azért, hogy jobban megismerjék egymást, négyesben elmennek hamburgerezni, ahol Evelin végül a két lány idegesítő viselkedése miatt teljesen kiakad. Máté továbbra is megpróbál jó képet vágni a dologhoz, ám amikor Szilvi és Jázmin megtudják, hogy a fiú és Evelin drogoztak, az indulatok elszabadulnak.

Alexa még mindig mérges Gábor javaslata miatt, hogy legyenek szeretők. Az autószerelő műhelyben még egyszer kiosztja Gábort, de amikor Gábor ismét felbukkan a fodrászatban, újra elcsattan egy szenvedélyes csók közöttük és majdnem lefekszenek egymással, ám Paula megzavarja őket. Mivel kínozza őket a rossz lelkiismeret, Alexa is és Gábor is a saját partnerükre koncentrálnak, és este ismét összevesznek, amikor egymást provokálják az állítólag boldog párkapcsolatukkal.

Maja reggel panaszkodik Karesznek Drex bunkó húzásáról, ami után Karesz úgy dönt, összehozza Maját Doggyval. Az első sikertelen próba után Maja kiosztja Kareszt, de később Karesz megtudja, hogy Maja Doggyt használta arra, hogy féltékennyé tegye Drexet. Ezért elveszi tőlük a kulcsaikat és telefonjaikat, majd bezárja őket a lakásba. Két üveg vörösbor és egy kis lelkizés után végül Doggy és Maja lefekszenek egymással.

2016.06.01., Szerda 19:30 - 784. rész

Evelin ma valóra akarja váltani a fenyegetését és el akarja űzni a két lakótársát az albérletből. Reggel hangos zenével otthon folytatja a bulit néhány táncos barátnőjével. Szilvi és Jázmin egyelőre ellenállnak, de amikor Evelin megjelenik egy óriás madárpókkal, Szilvi, aki retteg a pókoktól, elfogy a türelme és kiköltözik. Evelin boldog: egy gonddal kevesebb! Most már csak Jázmin miatt kell kitalálnia valamit.

Lali már alig várja, hogy megérkezzen az anyja, Vilma, aki meglepetésként elhozza neki az unokatestvérét Bekit. Gyakornokként fog dolgozni Budapesten és egyelőre Lalinál fog lakni. Vilma megkéri Lalit, hogy jól vigyázzon rá, mert egy nagyon ártatlan falusi kislány, nehogy baja essen a nagyvárosban. Ahogy Vilma elmegy, Bekiről kiderül, hogy egy vad bombázó! Lali azonnal átlátja a helyzetet: az unokahúga már rég nem olyan ártatlan, mint ahogy azt a szülei hiszik.

Reggel Karesz és Milán egy pillanatra elfelejtik a köztük lévő ellenségeskedést. Ám ezután Milán, aki az otthon felejtett edzőcipőjéért jön vissza a lakásba, szeretkezés közben rajtakapja Lizát és Kareszt, és kiborul. Milán piálással próbálja elfelejteni a képet, hogy látta a volt legjobb barátját a volt barátnőjével szeretkezni, amikor véletlenül találkozik Klaudiával. Klaudia próbálja vigasztalni Milánt. Milán megtudja, hogy Klaudia és András válnak. Klaudia lakásában újra közel kerülnek egymáshoz és lefekszenek.

2016.06.02., Csütörtök 19:30 - 785. rész

Reggel Evelin és a lakótársa, Jázmin között megint veszekedés tör ki. Evelin azt eszeli ki, hogy céljai eléréséhez kihasználja, hogy Jázmin nagyon féltékeny a vőlegényére, Balázsra. Végül sikerül kiutálnia Jázmint is a lakásból. De amikor este a harmadik lakótársuk, Szabina hazajön, Evelin újabb nehézségekkel kerül szembe. Szabinát ugyanis megdöbbenti Evelin minősíthetetlen viselkedése.

Miután Beki előző nap erősen kirúgott a hámból, Lali meg akarja győzni a lakótársait arról, hogy az unokatestvére nem az a szófogadó szürke kisegér, mint amilyennek mutatja magát. Azonban sem lakótársai, sem az anyja nem hisznek neki. Amikor Lali a későbbiekben ismét programot csinál Bekivel, a lány megint csak igen rámenősen viselkedik. Ezúttal azonban Lalinak sikerül erről egy videót is készítenie. Amikor később a felvételt bemutatja a többieknek, azok csak mérsékelten háborodnak fel rajta.

Reggel Roland biztos benne, hogy eljött a nap, amikor meggyőzi Borit arról, hogy az ő lakóhajós elképzelése a jobb. Amikor a lány ez ügyben még mindig bizonytalannak látszik, Roland előre kitervelt jelenetet rendez: Bori szemére veti, hogy a lány csak kihasználja őt. Mivel biztos abban, hogy Bori a szemrehányások hatására engedni fog, Roland haladéktalanul el is kezdi az új bár kialakítását. Bori végül felkeresi a fiút, hogy elnézést kérjen tőle. Sőt még abba is belemegy, hogy kipróbálják Roland koncepcióját.

2016.06.03., Péntek 19:30 - 786. rész

Evelin nagyon örül, hogy Szilvi és Jázmin kiköltöztek az albérletből. Most végre kényelmesen élhetnek Mátéval. De nem számolt Szabinával. Kisebbfajta háború alakul ki közöttük, amiben egymást szárnyalják túl a szemétkedésben, amivel Máté idegeire mennek. Szabina beveti az adu ászt, és azt követeli a főbérlőtől, hogy dobja ki Evelint, mert ő nem hivatalos bérlő.

Reggel Lali döbbenten látja, hogy Beki éjjel kiszökött az albérletből, és felhozta a lakásba a pasit, akit felszedett. Lali a plafonon van. Bekinek mennie kell Budapestről, mivel - ahogy Lalinak végül elmeséli - csak kitalálta a gyakornokságot. De mikor a lány távozik, Lalinak be kell látnia, hogy nem akarja, hogy elmenjen. Úgy tűnik, többet érez iránta. Ezért feltartóztatja a lányt, és megengedi neki, hogy továbbra is Budapesten maradjon.

Nimród reggel legújabb hódításával, Anitával állít be a tetováló szalonba. Karola rögtön átlát a szitán. Mikor azonban Anita arról áradozik neki, milyen jó Nimróddal, azzal akaratlanul is bevisz egy ütést Karolának. Úgy tűnik, Nimród mégsem olyan közömbös számára, mint amennyire magának azt bevallja. Elmegy a kocsmába, ahol Nimród Anitával van. Karola terve beválik, és tényleg lefekszik Nimróddal. De utána Nimród otthagyja, ami nem hagyja hidegen Karolát. Karola kénytelen belátni, hogy mégiscsak beleszeretett Nimródba.